Opis produktów


W swojej ofercie posiadamy następujące rodzaje fototapet:


Fototapeta Standard to podstawowy materiał do aplikacji na ścianę o gramaturze 200g.
Do przyklejenia potrzebny jest klej, który jest w zestawie z fototapetą.

Fototapeta Premium jest grubsza oraz sztywniejsza co znacznie ułatwia aplikację na ścianę.
Dzięki domieszcze włókien syntetycznych nakleja się w prosty sposób, jak fototapety flizelinowe.
Nie wymaga moczenia tapety w wodzie, wystarczy przyłożyć suchą tapetę na posmarowaną klejem ścianę.
Lepiej niż fototapeta standard kryje nierówności podłoża.

Fototapeta Winylowa na flizelinie ma jeszcze większą grubość, gramatura to 350g.
W połączeniu ze strukturalną powłoką winylową jeszcze lepiej kryje nierówności ściany, może być z powodzeniem stosowana na tynk cementowo-wapienny.
Nie wymaga moczenia tapety w wodzie, wystarczy przyłożyć suchą tapetę na posmarowaną klejem ścianę.

Fototapeta Samoprzylepna jest materiałem winylowym, przeznaczonym do naklejania na meble, szkło i inne gładkie powierzchnie.

Fototapeta Samoprzylepna Laminowana jest odpowiednikiem fototapety samoprzylepnej, ze znacznie zwiększoną odpornością na uszkodzenia.
Przeznaczona jest do bardziej wymagających miejsc jak np. drzwi, oraz dla osób oczekujących wysokiej wytrzymałości na ścieranie i inne czynniki.Fototapety i tapety towarzyszą nam od stuleci – jednak w ostatnim czasie przeżywa prawdziwy renesans. Fototapete można dziś znaleźć w wielu mieszkaniach: stanowi ozdobę salonów, sypialni, pokojów dziecięcych, kuchni, a nawet łazienek.


Świat fototapet jest niezwykle bogaty – charakteryzuje się taką liczbę motywów i stylów, że jedyne ograniczenie przy wyborze stanowi nasza wyobraźnia. Żaden właściciel nie chce by jego fototapety były po prostu fajne i ciekawe – muszą być najlepsze, najpiękniejsze i oryginalne.


Nasz sklep oferuje Państwu piękne i modne foto tapety w ogromnej gamie różnorodnych motywów. Rozmiar dopasowujemy w oparciu o wymagania klienta, gwarantujemy również profesjonalny druk najwyższej jakości. Gotową tapete dostarczamy pod wskazany adres w przeciągu 5 dni roboczych.