Opis produktów


Fototapeta nie jest niczym nowym – tapeta towarzyszy nam przecież od stuleci – jednak w ostatnim czasie przeżywa prawdziwy renesans. Fototapete można dziś znaleźć w wielu mieszkaniach: stanowi ozdobę salonów, sypialni, pokojów dziecięcych, kuchni, a nawet łazienek.


Świat fototapet jest niezwykle bogaty – charakteryzuje się taką liczbę motywów i stylów, że jedyne ograniczenie przy wyborze stanowi nasza wyobraźnia. Żaden właściciel nie chce by jego fototapety były po prostu fajne i ciekawe – muszą być najlepsze, najpiękniejsze i oryginalne.


Nasz sklep oferuje Państwu piękne i modne foto tapety w ogromnej gamie różnorodnych motywów. Rozmiar dopasowujemy w oparciu o wymagania klienta, gwarantujemy również profesjonalny druk najwyższej jakości. Gotową tapete dostarczamy pod wskazany adres w przeciągu 5 dni roboczych.


W swojej ofercie posiadamy następujące rodzaje fototapet:


Fototapeta Standard jest dedykowana do aplikacji na ścianę.
Do przyklejenia potrzebny jest klej znajdujący się w zestawie z fototapetą.

Fototapeta Premium jest grubsza oraz sztywniejsza co znacznie ułatwia aplikację na ścianę.
Dzięki większej gramaturze tworzy gładką i równomierną powierzchnię.
Jego struktura pozwala na uzyskanie większego nasycenia barw.

Fototapeta Samoprzylepna jest materiałem winylowym, przeznaczonym do naklejania na meble, szkło i inne gładkie powierzchnie.

Fototapeta Samoprzylepna Laminowana jest odpowiednikiem fototapety samoprzylepnej, ze znacznie zwiększoną odpornością na uszkodzenia.
Przeznaczona jest do bardziej wymagających miejsc jak np. drzwi, oraz dla osób oczekujących wysokiej wytrzymałości na ścieranie i inne czynniki.